Κρανίδι

Ερμιόνη

Πόρτο Χέλι

Κοιλάδα

Δίδυμα


εκλογες 1

 



Δευτέρα  28-04-2014



Το τελικό ψηφοδέλτιο της ΝΕ.ΔΥ.Π.ΕΡ. έχει ως εξής



      ΤΟΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ



                  ( Υποψήφιος  Δήμαρχος )



  Εκλογική Περιφέρεια Ερμιόνης



1.ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ   του   ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ  

2.ΔΑΓΡΕΣ    ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ     του     ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ    

3.ΔΡΟΥΓΚΑ  ΑΝΔΡΙΑΝΑ   του      ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ   

4.ΜΑΧΑΙΡΑ   ΜΑΡΙΑ ( Μαρίζα)   του  ΠΕΤΡΟΥ   

5.ΣΑΜΙΩΤΗΣ  ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ   του   ΠΑΝΤΕΛΗ   

6.ΣΑΡΑΝΤΟΥ   ΘΕΟΔΩΡΟΣ        του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

7.ΤΣΕΛΛΟΣ  ΚΥΡΙΑΚΟΣ    του   ΙΩΑΝΝΗ

8.ΦΡΥΔΑΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ     του    ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ  

 

 



           Εκλογική  Περιφέρεια  Κρανιδίου



 



1.ΑΝΕΣΤΗ  ΦΩΤΕΙΝΗ    του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  

2.ΓΚΙΩΝΗ - ΚΑΚΟΥΡΙΩΤΗ  ΦΩΤΕΙΝΗ του ΑΔΡΙΑΝΟΥ  



3 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ   ΙΩΑΝΝΗΣ     του   ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  



4.ΔΙΑΜΑΝΤΑΡΑΣ  ΙΣΙΔΩΡΟΣ    του      ΜΙΧΑΗΛ  

5.ΗΛΙΟΥ    ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ      του     ΚΥΡΙΑΚΟΥ   

6.ΚΑΚΟΥΡΙΩΤΗ-ΚΟΥΤΣΗ  ΜΑΡΙΑ  του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  



7 ΚΑΤΣΟΥΛΗ - ΡΟΖΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ  του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ



8.ΛΟΥΖΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ          του  ΝΙΚΟΛΑΟΥ  



9 ΜΑΛΙΑΡΗ  ΚΡΥΣΤΑΛΙΑ      του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ   



10.ΜΑΡΑΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ               του       ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ  

11.ΜΑΧΑΙΡΑΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ         του   ΙΩΑΝΝΗ  

12.ΜΑΧΑΙΡΑΣ  ΚΥΡΙΑΚΟΣ       του   ΙΩΑΝΝΗ   

13.ΜΠΑΜΠΑΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ       του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ  

14.ΝΑΚΗ  ΜΑΡΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ     του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ  

15.ΝΟΝΗΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ          του  ΝΙΚΟΛΑΟΥ

16.ΟΡΛΟΒΑ  ΤΑΜΙΛΑ        του      ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ  

17.ΠΟΥΛΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ     του      ΑΝΔΡΕΑ    

18.ΣΠΑΘΑΡΟΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ       του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ  

19.ΦΑΣΙΛΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ           του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ  

20.ΦΛΩΡΑΚΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ       του ΗΡΑΚΛΗ   

21.ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΤΟΣ ΚΟΣΜΑΣ    του   ΠΑΝΤΕΛΗ 



 



 



     



     Δημοτική  Κοινότητα  Ερμιόνης



      ΚΟΝΙΔΗ  ΘΕΟΔΩΡΑ            του      ΛΕΩΝΙΔΑ   

     ΣΠΥΡΑΚΗ –ΤΣΕΛΛΟΥ  ΕΛΕΝΗ     του   ΓΕΩΡΓΙΟΥ

     ΧΡΥΣΑΦΗΣ  ΑΡΓΥΡΙΟΣ    του   ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ  



    



 



   Δημοτική  Κοινότητα   Κρανιδίου 



   ΒΑΘΗΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ        του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

  ΛΕΜΠΕΣΗ  ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ           του   ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                       

  ΣΑΜΙΩΤΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ            του ΠΑΝΤΕΛΗ    



 



     Δημοτική  Κοινότητα  Πορτοχελίου



 



  ΚΑΜΠΟΥΡΗ  ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ          του   ΗΛΙΑ



  ΚΑΤΣΙΛΙΕΡΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ            του  ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

  ΠΑΠΑΣΤΑΥΡΟΥ  ΧΡΗΣΤΟΣ (Τάκης)   του ΓΕΩΡΓΙΟΥ



 



        Τοπική   Κοινότητα   Διδύμων



  ΘΗΒΑΙΟΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ    του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ



 



   



      Τοπική  Κοινότητα   Ηλιοκάστρου              



        ΔΑΓΡΕ  ΧΡΥΣΟΥΛΑ     του    ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ



 



  Τοπική   Κοινότητα    Θερμησίας          



  ΤΣΙΡΤΣΙΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ  (Ζέτα) του  ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ



          



   Τοπική    Κοινότητα   Κοιλάδας        



      ΓΚΙΩΝΗ  ΙΩΑΝΝΑ              του     ΜΙΧΑΗΛ



     ΤΣΙΠΗ  ΜΑΡΙΑ          του    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ



 

       Τοπική     Κοινότητα     Φούρνων



      ΓΕΩΡΓΙΟΥ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ            του    ΚΟΣΜΑ



         ΚΟΤΡΩΝΑΚΗΣ   ΙΩΑΝΝΗΣ      του    ΜΙΧΑΗΛ



 



                                     



 



 


Δημοσιεύτηκε στις 28 April 2014

Επιστροφή στην αρχική σελίδα